چگونه بلاگر شویم؟

بدون دیدگاه

اگر جزء کاربران اینستاگرام باشید حتماً می‌دانید که میزان مرغوبیت یک صفحه را تعداد لایک ها و فالوور هایش مشخص می‌کند. ازاین‌رو رقابتی همیشگی بین سلبریتی های این فضا برای جذب لایک ها و فالوور ها وجود دارد. اگر شما هم تمایل دارید سلبریتی شوید و در این فضای جهانی به معروف برسید با ما همراه باشید و پیشنهادهایمان را در صفحه‌تان اجرا کنید.

پیشنهاد نخست: از مناسبت‌های تقویم نهایت استفاده را ببرید.

یکی از چیزی‌هایی که می‌تواند به جذب فالوور و افزایش لایک کمک کنید اشتراک‌گذاری پست برای مناسبت‌های مختلف است که با توجه به شاد یا غمگین بودنشان باید حال و هوایش تغییر کرده و حال کاربری که در آن فضا هست را بهتر کند، مثلاً اگر تم صفحه‌تان طنز است می‌توانید برای ولنتاین با مشکلات پسرها و دخترها برای خرید کادو شوخی کنید.

پیشنهاد دوم: استفاده از عکس‌های باکیفیت و خاص

سعی کنید تصاویری که به اشتراک می‌گذارید جذاب باشند و از تکنیک‌های عکاسی در آن‌ها استفاده‌شده باشد، برای این کار پیشنهاد می‌کنم به یوتیوب یا آپارات رفته و فن های عکاسی با گوشی را بیاموزید و همچنین بامطالعه مقاله‌های آموزش فتوشاپ دانش خود را در ویرایش عکس بالا ببرید.

پیشنهاد سوم: تفریحاتتان را به اشتراک بگذارید.

در اینستاگرام هرچه به کاربر نزدیک‌تر باشید، بیشتر ماندگاری او را به‌عنوان فالوور در صفحه‌تان تضمین می‌کنید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم تجربه‌های خود را از مکان‌های مختلفی که می‌روید با فالوور هایتان به اشتراک بگذارید. افزون بر این با تک کردن آن مکان در پستتان می‌توانید لذت تجربه آن فضا را به دنبال کنندگان صفحه هدیه دهید.

پیشنهاد چهارم: از امکانات استوری اینستا استفاده کنید.

این بخش از اینستاگرام امکانات بسیاری مثل تگ کردن،نظرسنجی،استیکر صورت و… را دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فعالیت کاربر را در صفحه‌تان بیشتر کرده و با اشتراک‌گذاری پست‌ها در برخی استوری ها لایک پست‌هایتان را بالا ببرید.

پیشنهاد پنجم: مشاوره دهید

اگر در حوضه‌ای مهارت دارید یا مدرک دانشگاهی گرفتید سعی کنید مطالبی که در آن حوضه هستند را نشر دهید و در صورت نیاز به فالوور ها در آن مورد مشاوره دهید.

پیشنهاد ششم:پست‌هایتان را در ساعاتی خاص منتشر کنید.

سعی کنید در ساعاتی که تعداد کاربران اینستاگرام بیشتر هستند پست‌هایتان را به اشتراک بگذارید تا بیشتر دیده شوند و در دورترین فید اینستاگرام قرار نگیرند.ساعتی که ما برای انتشار پست پیشنهاد می‌کنیم هشت شب است چراکه بیشتر افراد از محل کار خود بازگشته‌اند و در اوقات فراغت خود می‌توانند صفحه‌تان را دنبال کنند.

پیشنهاد هفتم: استفاده از طرح‌های آماده برای استوری و پست

اگر سری به سرویس‌های بزرگ ارائه‌دهنده عکس بزنید با طرح‌های آماده بسیاری برای استوری و پست‌هایتان روبه‌رو می‌شوید که استفاده از آن‌ها در استوری و پست می‌تواند از خسته‌کننده بودن صفحه‌تان بکاهد.

پیشنهاد هشتم: جایزه بدهید

با توجه به بودجه‌ای که دارید سعی کنید در فاصله‌های زمانی مشخص مسابقه برگزار کنید و به شرکت‌کنندگان جایزه دهید تا به این شیوه تعاملشان با صفحه‌تان بیشتر شود و صفحه‌تان در ذهنشان هک گردد.

پیشنهاد نهم: ویدیوهای پروفایلتان را بیشتر کنید

ویدیو در فالوور ها تأثیرگذاری بیشتر دارد و به آن‌ها حس فعال بودن پروفایلتان را می‌دهد به همین دلیل پیشنهاد می‌شود پست‌هایتان را در قالب ویدیو منتشر کنید(البته با رعایت اصول فیلم‌برداری و بالا بودن کیفیت تصویر)

پیشنهاد دهم: از نرم‌افزارهای افزایش فالوور استفاده کنید.

با استفاده از نرم‌افزارهای بالا بردن فالوور می‌توانید در مدت کوتاهی دنبال کنندگان صفحه‌تان را چند برابر کنید.نرم‌افزار اینستایار هم یکی از این برنامه‌هاست که قادر است با کاربران ایرانی خود صفحه‌تان را فعال کند و شما را به یک سلبریتی تبدیل نماید.

پیشنهاد یازدهم: لایک پست‌هایتان را بالا ببرید

اگر تعداد فالوور هایتان زیاد باشد و پست‌هایتان لایک کمی بخورد امکان ترند شدنتان در صفحه اکسپلور اینستاگرام کمتر می‌شود ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از سرویس افزایش لایک اینستایار لایک هایتان را نیز افزایش دهید.

پیشنهاد دوازدهم: از نرم‌افزار آنفالویاب استفاده کنید.

با استفاده از نرم‌افزارهای آنفالویاب می‌توانید روند ورود و خروج فالوور از صفحه‌تان را کنترل کنید و در صورت تغییر ناگهانی این روند اقدامات لازم را انجام دهید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.